Dziś podczas Mszy Świętej o g. 9.30 ośmiu chłopców zostało ustanowionych ministrantami.
Nowym ministrantom i ich rodzicom gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w służbie przy Ołtarzu Chrystusa!
2 kwietnia 2017
Dziś podczas Mszy Świętej o g. 9.30 ośmiu chłopców zostało ustanowionych ministrantami.
Nowym ministrantom i ich rodzicom gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w służbie przy Ołtarzu Chrystusa!