Trwają prace przy budowie ołtarza głównego w naszym kościele. W tym tygodniu udało się zamontować kolejne elementy retabulum oraz uruchomić oświetlenie. Ołtarz powoli nabiera kształtów! :-)
19 marca 2017
Trwają prace przy budowie ołtarza głównego w naszym kościele. W tym tygodniu udało się zamontować kolejne elementy retabulum oraz uruchomić oświetlenie. Ołtarz powoli nabiera kształtów! :-)