19 marca 2017

Ołtarz Główny - podświetlenie i retabulum

Trwają prace przy budowie ołtarza głównego w naszym kościele. W tym tygodniu udało się zamontować kolejne elementy retabulum oraz uruchomić oświetlenie. Ołtarz powoli nabiera kształtów! :-)

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
108 0.056654930114746