Halowe Zawody Służby Liturgicznej Dekanatu Kielno w Piłce Nożnej odbyły się 4 lutego w Chwaszczynie. Nie mogło zabraknąć na nich ministrantów z naszej Parafii, którzy zajęli kolejno 2 miejsce w kategorii "ministrant", 4 w kategorii "lektor młodszy" i 3 w kategorii "lektor starszy".
Ministrantom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na kolejnych turniejach!