Dziś przeżywamy w naszej parafii odpust ku czci św. Barbary. Uroczysta suma odpustowa została odprawiona o godz. 1100. Eucharystii przewodniczył ks. Ryszard Rydlak, sercanin, który też poprowadził w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Po Mszy Świętej odbyła się uroczysta procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem.
Zapraszamy do oglądania zdjęć: