Duszpasterze

Księża pracujący w parafii

Proboszcz:
ks. dr hab. Robert Kaczorowski
ur. 13.09.1970 r.
św. 27.05.1995 r.
ust. 19.02.2012 r.

 

 


Wikariusz:
ks. mgr Rafał Starkowicz 
ur. 09.12.1968 r.
św. 22.05.1993 r.
ust. 01.07.2019 r.

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
101 0.20655298233032