17 października 2020

Jesteśmy w strefie czerwonej!!!

Ze względu na obostrzenia sanitarne, w naszym kościele jednorazowo może przebywać maksymalnie 70 osób. Obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa poprzez noszenie maseczek lub przyłbic. Proszę, aby szczególnie osoby starsze pozostawały w domach.

Przed kościołem może przebywać do 10 osób (przepis o zgromadzeniach). Uczestnicy powinni utrzymywać dystans 1,5 m od siebie i zakrywać usta i nos.

Ze względu na obostrzenia, 1 listopada nie będzie organizowana procesja żałobna na cmentarz. Msze św. będą odprawiane tak jak w każdą niedzielę. Pamiętajmy też, że cały listopad jest poświęcony pamięci zmarłych i odwiedziny grobów powinniśmy zaplanować po 1 i 2 listopada, tak aby uniknąć przebywania w tłumie.

111 0.072561025619507