1 września 2020

Wydarzenia duszpasterskie we wrześniu

1 września (wtorek), godz. 8.00 – Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

7–10 września (od poniedziałku do czwartku), godz. 19.00 – nauki przedślubne (miejsce: dom parafialny).

13 września (niedziela), godz. 11.00 – Msza św. dziękczynna za zbiory (Dożynki gminno-parafialne). Organizatorem dożynek z ramienia Parafii są mieszkańcy Jeleńskiej Huty.

13 września (niedziela), godz. 19.00 – nabożeństwo fatimskie (różaniec, Msza św., procesja wokół kościoła).

20 września (niedziela), godz. 9.30 – Msza św., podczas której poświęcone będą tornistry, plecaki i przybory szkolne uczniów klas I oraz wręczone zostaną Indeksy do katechizacji.

20 września (niedziela), godz. 11.00 – Msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Zbigniewa Zielińskiego, który dokona poświęcenia dwóch nowych dzwonów.

26 września (sobota), godz. 9.00 – spowiedź św. dla uczniów klas V przed uroczystością rocznicy przyjęcia I Komunii św.

27 września (niedziela), godz. 9.30 – Msza św. z okazji rocznicy przyjęcia I Komunii św. przez uczniów klas V.