28 marca 2020

U W A G A ! ! !

Drodzy Wierni,

w związku z epidemią koronawirusa organy państwowe zdecydowały, że w Mszy Świętej nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób.

W związku z tym do udziału w liturgii zapraszamy jedynie przedstawicieli tych rodzin, które zamówiły intencję mszalną.

Osoby wchodzące do kościoła będą liczone. Wejście jest możliwe jedynie przez zakrystię kapłańską (główne i boczne drzwi kościoła są zamknięte).

Zachęcam do uczestnictwach w wydarzeniach religijnych za pośrednictwem telewizji, radia czy Internetu. Nie ustawajmy w modlitwach indywidualnych i rodzinnych.

Planowanie i organizowanie uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dzieci klas trzecich będzie uzależnione od aktualnej sytuacji epidemicznej oraz wytycznych władz państwowych i kościelnych.

Proboszcz

106 0.062872171401978