27 maja 2018

Boże Ciało

W najbliższy czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. W tym dniu Msze św. będą odprawiane o godz. 800, 930 oraz o godz. 1100, po której rozpoczniemy procesję eucharystyczną do czterech ołtarzy. Proszę o ich przygotowanie w tradycyjnych miejscach. Proszę też o udekorowanie okien naszych domów – szczególnie na trasie procesji.

W związku z Bożym Ciałem zapraszam na próby dziewczynki I-komunijne do sypania kwiatków oraz dziewczęta zaangażowane w procesji: we wtorek i w środę na godz. 1700. Do udziału w procesji zapraszam również chłopców I-komunijnych oraz wszystkich Parafian.

W oktawie Boże Ciała zapraszam do udziału w Mszy św. i procesji eucharystycznej wokół kościoła.