2 grudnia 2018

Rekolekcje adwentowe

Dzisiaj rozpoczęliśmy święty czas Adwentu, który przygotowuje nas do uroczystości Narodzenia Pańskiego oraz kieruje naszą myśl ku oczekiwaniu powtórnego przyjścia Chrystusa na końcu czasów.

Pierwsza niedziela Adwentu w naszej parafii to również początek rekolekcji, które głosi ks. Piotr Recki, pijar, z Krakowa. Księdzu Piotrowi życzymy darów Ducha Świętego i Bożych łask na czas pobytu w naszej parafii.

Plan rekolekcji przedstawia się następująco:

poniedziałek – Msza św. z nauką o godz. 1800,

wtorek – odpust ku czci św. Barbary – suma odpustowa o godz. 1100 oraz Msza św. wieczorna z nauką o godz. 1800,

środa – okazja do spowiedzi św. od godz. 1600; Msza św. z nauką o godz. 1800,

czwartek – główny odpust ku czci św. Mikołaja – Msza św. z nauką o godz. 1100, suma odpustowa o godz. 1700.

Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy!

106 0.15435194969177