• cze 23

Modlitwa do Ducha Świętego

Modlitwa św. Jana Pawła II do Ducha Świętego        Duchu Święty, proszę Cię o dar mądrości do lepszego poznawania  Ciebie i Twoich doskonałości Bożych, o dar rozumu do lepszego zrozumienia ducha tajemnic wiary świętej, o dar umiejętności,  …

• cze 1

nabożeństwa czerwcowe

Przez cały miesiąc zapraszam do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszednie - po Mszy św. wieczornej, w soboty - po Mszy św. porannej, zaś w niedziele - po sumie.

112 0.2076690196991